Z ŻYCIA SZKOŁY: Julia Wasik Mistrzynią Polski!

5 oraz 6 kwietnia w Hali Rondo w Koninie odbyły się Mistrzostwa Polski w hip-hopie, breakingu i popingu oraz street dance zorganizowane przez Polską Federację Tańca. Doskonale zaprezentowała się w nich Julia Wasik, uczennica klasy 7a, która zdobyła dwa medale oraz tytuł Mistrzyni Polski w Breakingu!

Julia Wasik zajęła pierwsze miejsce w kategoriach "Breaking solo junior".  Ponadto nasza uczennica wywalczyła brązowy medal w "Duos Junior". Oprócz tych miejsc medalowych startowała w kategorii "hip hop battles", zajmując również wysokie 5 miejsce.

Julia Wasik otrzymała nominację do udziału w Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata w hip-hopie oraz breakingu.

- To były dwa niesamowite dni, pełne emocji, adrenaliny i wzruszeń... - powiedziała Julia wszystkim, którzy ją wspierali i jej kibicowali.

To już kolejne taneczne sukcesy Julii na zawodach rangi mistrzowskiej. W ubiegłym roku również startowała w Mistrzostwach Polski, choć była tuż za podium. Ciężką pracą i determinacją osiągnęła w tym roku to, o czym marzyła.

Nasza uczennica startuje w wielu zawodach tanecznych w całej Polsce i możemy być z niej dumni.

Życzymy powodzenia na Mistrzostwach Europy oraz na Mistrzostwach Świata.